Termékleírás

Visszér tört

Mit tegyünk a visszér ellen? Oka ismeretlen, de azoknál gyakrabban jelentkezik, akiknek lassabb a keringésük.

Entries Navigation

A felszíni visszérgyulladások kezelése a legtöbb esetben gyógyszerek nélkül megoldható. Jót tesz a meleg, nedves borogatás, amelyet kétóránként húsz percre visszér tört az érzékeny területre. A keringés javítására és az érfalak erősítésére szedjünk C-vitamint. Az E-vitamin pedig fokozza a vér áramlását, és enyhíti a fájdalmat.

visszér tört

Fogyasszunk naponta adag sötét színű gyümölcsöt vagy zöldséget, például bogyósokat, cseresznyét vagy paradicsomot. Ezek olyan antioxidánsokat tartalmaznak, amelyek erősítik az erek falát, és javítják rugalmasságukat. A fokhagyma, a vöröshagyma és a gyömbér gyulladáscsökkentő és keringésjavító.

visszér tört

Így előzhetjük meg A legjobb módszer a visszér kialakulásának megelőzésére, ha nem terheljük indokolatlanul a lábat a gyengébb területeken. Inkább a bokánál tegyük keresztbe a lábunkat, mint térdnél.

visszér tört

Ne álljunk hosszú ideig egy helyben, és sétáljunk annyit, amennyit csak lehet. Ha a nap végére a lábunkban az erek fájdalmasak és érzékenyek, akkor pihentessük kicsit megemelve.

Segítenek a gyógynövények Vadgesztenye: hatásos vizenyő, krónikus vénás elégtelenség és visszeresség ellen. A vadgesztenyében található anyagok csökkentik a vénák visszér tört a hajszálerek áteresztőképeségét, így kevesebb folyadék áramlik ki az erekből az azokat körülvevő szövetekbe, ezért csökken a vizenyő. Emellett a növény gyulladáscsökkentő, és lassítja a vénafalak visszér tört is.

  1. XI. kerület - Újbuda | Természetes megoldás visszér ellen
  2. XI. kerület - Újbuda | Természetes megoldás visszér ellen

Fekete áfonya: nagy mennyiségben tartalmaz C-vitamint, antioxidánsokat és az érfalak áteresztőképességét is csökkenti. A nyers áfonya esti fogyasztása gyomorirritációt okozhat.

Навигация по записям

Szőlő: vénás panaszok kezelésére a szőlő magjának kivonata és a kék szőlő levelének kivonata egyaránt felhasználható. Javítja a torna a keringést A cél az, hogy megfeszüljenek a lábizmaink, a vérkeringésünk kielégítő, a testömegünk pedig megfelelő legyen.

Ha a munkahelyünkön sokat kell állnunk, akkor minél gyakrabban tornáztassuk a lábunkat, ezáltal fokozhatjuk a vérkeringést, és csökkenthetjük az erekben a nyomást. Mindenki ezt nézi most!